Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA E KUQE ME PAMJE NGA DETI!
ID: MEI7356
Apartment
To Rent
250 €
Sip. Totale: 65 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2 dhe ndodhet ne katin e katert nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti deri ne fund te muajit maj jepet me 250 Euro ndersa per gjithe vitin me 330 Euro. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 65 m2
  • Sip. Totale: 65 m2
  • 250 €
  • Rrota e Kuqe
  • 49
Share