Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA VILE NE ARAPAJ!
ID: MEI7196
Villa
To Rent
2,800 €
Sip. Totale: 440 m2
Address
Description

Vila disponon siperfaqe trualli 500m2 , dhe siperfaqe ndrertimi 440m2 , perkatesishte kati -1 ka siperfaqe 120m2, kati zero perkatesishte me siperfaqe 160m2, eshte i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, tre dhoma gjumi dy banjo dhe dy ballkone , arredim bashkohor dhe cilesor eshte e pajisur sitem ngrohje/ftohje dhe oxhak funksional , tavane te varura me sistem ndricimi. Kati dyte ka siperfaqe 160m2 , perkatesishte ka nje dhome ndenje me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe dy ballkone . Vila eshte e rrethuar me nje hapsire te bollshme te oborrit dhe nga pishina duke iu ofruar pamje relaksuese dhe momente privatsie familjare.Per nje vizite ne prone apo prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 5 Bedrooms
  • 2 Living room
  • 3 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 440 m2
  • Sip. Totale: 440 m2
  • 2,800 €
  • Arapaj
  • 42
Share