Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE TEK LAGJA 17
ID: MEI7195
Apartment
To Rent
350 €
Sip. Totale: 160 m2
Address
Description

Jepet me qira kati i dyte i nje vile prane rrotes se qerres , apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 160m2 , i organizuar ne korridor nga ku behet shperndarja ne nje kuzhine , tre dhoma gjumi dhe nje banjo. Zona ofron qetesi dhe rehati per nje jetes sa me komode. Per nje vizite ne prone apo prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 0 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 160 m2
  • Sip. Totale: 160 m2
  • 350 €
  • Lagjia 17
  • 46
  • 2
Share