Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA VILE NE GOLEM!
ID: MEI7152
Villa
To Rent
2,500 €
Sip. Totale: 420 m2
Address
Description

Ne nje nder zonat me te bukura turistike ne Golem jepet me qira vile tre kateshe me siperfaqe trualli 1120 m2 dhe siperfaqe ndertimi 420 m2. Vila eshte e organizuar ne katin e pare ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines dy dhoma gjumi dhe tualet. Kati i dyte organizohet nga nje holl, nje kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ndersa kati i trete organizohet ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe nje tualet. Vila eshte e rrethuar me oborr dhe peme, duke ofruar dhe post parkimi. Zona e banimit ofron nje qetesi maksimale , si dhe te gjitha sherbimet e nevojshme . Per nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni . Te gatshem te ju sherbejm ne cdo kohe .

Features
  • 7 Bedrooms
  • 3 Living room
  • 3 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 420 m2
  • Sip. Totale: 420 m2
  • 2,500 €
  • Golem
  • 55
Share