Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET AMBIENT ME QIRA PRANE KAZAZIT!
ID: MEI7147
Commercial
To Rent
300 €
Sip. Totale: 67 m2
Address
Description

Ambienti ka siperfaqe totale 65m2 , organizohet ne nje open space dhe nje banjo. Ka sherbyer si studio fotografike ndodhet ne nje zone te banuar dhe te frekuentuar, mundesi parkimi para ambjentit. I pershtatshem per nje larmishmeri biznesesh , si parukeri , zyra , butik etj. I gatshem per te mirepritur bisnesin e ardhshem, mos nguroni te na kontaktoni.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 65 m2
  • Sip. Totale: 67 m2
  • 300 €
  • Lagjia 5
  • 135
  • 1
Share