Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE HEKURUDHA!
ID: MEI7131
Apartment
For Sale
110,000 €
Sip. Totale: 128 m2
Address
Description

Apartamenti disponon 127.5m2 ne total , nga te cialat 98m2 jane siperfaqe te brendeshme te apartamentit , 7m2 te perbashketa , dhe 22.5m2 siperfaqe verande . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit. Ndodhet ne katin e trete te nje pallat te ri pa ashensor , i organizuar ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi dy tualete nje verande dhe nje ballkon . Apartamenti eshte totalisht i arreduar i nje stili modern, sistem ngrohje , sistm ndricimi etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 98 m2
  • Sip. Totale: 128 m2
  • 110,000 €
  • Hekurudha
  • 61
  • 3
Share