Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES!
ID: MEI7107
Land
For Sale
675,000 €
Sip. Totale: 9001 m2
Address
Description

Shitet toke me siperfaqe 9001 ne autostraden Tirane Durres , e pozicionur ne nje nder zonat me zhvillim te larte biznesi , siperfaqa e tokes lejon ndertimin e kapanoneve apo ndertesa per biznese te medha . Infrastruktura rrugore eshte ndertuar nga bizneset e tjera qe operojne ne zone . Kosto per vendosjen e energjise elektrike dhe ujit eshte minimale . per nje vizite ne prone apo prona te ngjashme mos nguroni te na kontaktoni .

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 0 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 9001 m2
  • Sip. Totale: 9001 m2
  • 675,000 €
  • Autostrada Durres
  • 132
Share