Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE GOLEM
ID: MEI6905
Apartment
To Rent
300 €
Sip. Totale: 58 m2
Address
Description

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura dhe turistike, me siperfaqe totale prej 58 m2, pozicionohet ne katin e katert ne nje pallat te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje soggiorno, nje kuzhine , nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon i bollshem. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 58 m2
  • Sip. Totale: 58 m2
  • 300 €
  • Golem
  • 118
  • 4
Share