Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA MAGAZINE TEK ISH KENETA!
ID: MEI6881
Commercial
To Rent
400 €
Sip. Totale: 90 m2
Address
Description

Jepet me qira magazine tek Ish Keneta me siperfaqe totale 180m2 dhe siperfaqe te brendeshme 90 m2 .Magazina eshte e ndertuar me mur tulle dhe ka ndricim natyral. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 90 m2
  • Sip. Totale: 90 m2
  • 400 €
  • Ish Keneta
  • 56
Share