Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 2+1 NE HEKURUDHA!
ID: MEI6848
Apartment
For Sale
75,000 €
Sip. Totale: 73 m2
Address
Description

Apartamenti disponon 73m2 total nga te cilet 65m2 te brendshem te cilet organizohen ne korridor, salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkon perkatesishte cdo dhome gjumi . Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te zhvilluara te plazhit . Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 65 m2
  • Sip. Totale: 73 m2
  • 75,000 €
  • Hekurudha
  • 147
  • 10
Share