Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA!
ID: MEI6830
Apartment
To Rent
450 €
Sip. Totale: 86 m2
Address
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe eshte i organizuar ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualete dhe nje ballkon mjaft te bollshem. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode . Per me shum informacion apo nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 80 m2
  • Sip. Totale: 86 m2
  • 450 €
  • Iliria
  • 120
  • 5
Share