Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA KATI TRETE I NJE VILE NE LAGJEN 17
ID: MEI6536
Apartment
To Rent
220 €
Sip. Totale: 70 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70m2 eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje vile. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Shtepia ka sistem kapot , dush me ngrohje djellore , dhe nje vend parkimi ne dispozicion Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 65 m2
  • Sip. Totale: 70 m2
  • 220 €
  • Lagjia 17
  • 148
  • 3
Share