Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA MAGAZIN 2-KATESHE TEK ISH KENETA!
ID: MEI6359
Commercial
To Rent
600 €
Sip. Totale: 370 m2
Address
Description

Jepet me qira Magazin 2-Kateshe tek Ish Keneta me siperfaqe totale 370m2 dhe siperfaqe te brendeshme 310m2 .Magazina eshte e ndertuar me mur tulle dhe ka ndricim natyral. Magazina ofron ambiente zyrash, dhoma zhveshje dhe 60m2 per parking. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 310 m2
  • Sip. Totale: 370 m2
  • 600 €
  • Ish Keneta
  • 65
Share