Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI 1+1 PLAZH !
ID: MEI5856
Apartment
To Rent
180 €
Sip. Totale: 75 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte banim te nje pallati te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ka nje pamje te mrekullueshme nga deti e cila te jep mundesine e nje relaksi dhe qetesie. Apartamenti jepet me qira deri ne fund te muajit Maj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 75 m2
  • Sip. Totale: 75 m2
  • 180 €
  • Plazh
  • 40
  • 5
Share