Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI 1+1 PLAZH !
ID: MEI5853
Apartment
To Rent
200 €
Sip. Totale: 75 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ka nje pamje te mrekullueshme nga deti e cila te jep mundesine e nje relaksi dhe qetesie. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 75 m2
  • Sip. Totale: 75 m2
  • 200 €
  • Plazh
  • 143
  • 3
Share