Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!
ID: MEI5848
Apartment
To Rent
300 €
Sip. Totale: 100 m2
Address
Description

Vila ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe ndodhet ne Plazh. Organizohet ne nje dhome ndenje, nje kend kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet. Jepet me qera deri ne muajin Maj. Ndodhet ne nje zone te qete dhe me te frekuentuar per pushime. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 300 €
  • Plazh
  • 23
  • 1
Share