Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI 1+1 NE ILIRIA !
ID: MEI5696
Apartment
To Rent
250 €
Sip. Totale: 69 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 69 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualete dhe nje ballkon qe ben te mundur ajrosjen natyrale te apartamentin. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 69 m2
  • Sip. Totale: 69 m2
  • 250 €
  • Iliria
  • 30
  • 4
Share