Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE PALLATIT TE SPORTIT
ID: MEI5695
Commercial
To Rent
650 €
Sip. Totale: 75 m2
Address
Description

Ambienti ndodhet ne rruge kryesore, prane Pallatit te Sportit. Eshte i tipologjise dupleks, ku kati 0 ka nje siperfaqe prej 32 m2 dhe kati -1 ka nje siperfaqe prej 39 m2, i cili disponon dhe tualet. Ambienti eshte i mire investuar me punime mjaft cilesore. Mundesi ideale per cdo lloj aktiviteti, pasi ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar me nje fasade xhami paralel me rrugen. Per nje vizite ne prone apo me shume informacion na kontaktoni.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 71 m2
  • Sip. Totale: 75 m2
  • 650 €
  • Pallati i Sportit
  • 32
Share