Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE SHKOZET!
ID: MEI5692
Commercial
To Rent
1,600 €
Sip. Totale: 450 m2
Address
Description

Ambienti ndodhet ne Shkozet, ne nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Magazina ka nje siperfaqe prej 450m2 dhe lartesi prej 5m ku traili mund te hyje lirshem. Punime inxhinierike jane te fjales se fundit te teknologjise: ku dera kryesore eshte porte elektrike, ambineti eshte i paisur me sistem alarmi dhe sistem elektrik tre fazorsh. Zyra e magazine nuk eshte bere pasi do ta pershtatet ne varesi te kerkeses se qiramarresit, dhe shpenzimet i merr pronari i magazines persiper. Per me shume informacion na kontaktoni.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 450 m2
  • Sip. Totale: 450 m2
  • 1,600 €
  • Shkozeti
  • 26
Share