Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE SHKOZET!
ID: MEI5517
Commercial
To Rent
500 €
Sip. Totale: 70 m2
Address
Description

Jepet me qira ambient biznesi ne Shkozet me nje siperfaqe prej 70m2. Organizohet ne nje open space dhe nje tualet. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 0 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 70 m2
  • Sip. Totale: 70 m2
  • 500 €
  • Shkozeti
  • 178
Share