Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Ambulanca ,në Laprakë!
ID: MEI4857
Apartment
For Sale
66,500 €
Sip. Totale: 84 m2
Address
Description

Shitet Super Apartament 2+1 te ambulanca në Laprakë.Ndodhet ne katin e 5-te ne pallat ekzistues. Ka siperfaqe 84 m2. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi,sallon dhe 1 tualet.Eshte pjeserisht i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi: 66,500 euro . Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355683010137.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 84 m2
  • 66,500 €
  • Laprake
  • 107
  • 5
Share