Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE GJYKATES.
ID: MEI4695
Apartment
To Rent
190 €
Sip. Totale: 62 m2
Address
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati cilesor dhe te mirembajtur prane gjyaktes se Durresit vetem 5 minuta larg qendres dhe cdo fasiliteti te nevojshem per nje jetese te qete komode. Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen , nje tualet, nje dhome gjumi dhe 2 ballkone qe ofrojne nje pamje te zones se kodres dhe nje pamje te plote te qytetit . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 0 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 55 m2
  • Sip. Totale: 62 m2
  • 190 €
  • Gjykata
  • 44
  • 7
Share