Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA AMBIENT NE AUTOSTRADEN DURRES-TIRANE
ID: MEI4436
Commercial
To Rent
2,400 €
Sip. Totale: 1200 m2
Address
Description

Ambienti ndodhet ne kilometrin e katert, ne nje godine 2 kateshe buze autostrades. Ka nje siperfaqe prej 1200m2 me mundesi per te vene nje ashensor profesional sipas kerkeses. Ambienti eshte i pajisur me nje zyre te gatshme , dy tualete si dhe vetrata xhami me pamje nga autostrada qe e bejne te pershtatshem per shfrytezimin si nje show room. Eshte i pajisur me certfikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje viziet ne prone me kontaktoni.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 0 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 1200 m2
  • Sip. Totale: 1200 m2
  • 2,400 €
  • Autostrada Durres
  • 23
  • 2
Share