Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 PRANE GJYKATES
ID: MEI4428
Apartment
To Rent
190 €
Sip. Totale: 60 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues prane gjykates. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e favorshme dhe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Apartamenti jepet i mobiluar por mund te kete ndryshime sipas kerkeses. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume infromacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 60 m2
  • Sip. Totale: 60 m2
  • 190 €
  • Gjykata
  • 21
  • 3
Share