Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET VILE NE ARAPAJ
ID: MEI4313
Villa
For Sale
160,000 €
Sip. Totale: 3600 m2
Address
Description

Vila ngrihet ne 2 kate. Kati i pare ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe i dyti 160 m2. Siperfaqja totale bashke me token perreth eshte 3600 m2. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete per jetese, ne Arapaj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 0 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 360 m2
  • Sip. Totale: 3600 m2
  • 160,000 €
  • Arapaj
  • 18
  • 2
Share