Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT
ID: MEI3968
Apartment
To Rent
150 €
Sip. Totale: 50 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe 50m2 dhe organizoht nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese dy kateshe prane rruges kryesore. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 50 m2
  • Sip. Totale: 50 m2
  • 150 €
  • Spitali
  • 59
  • 2
Share