Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE NE VOLLGA
ID: MEI3901
Office
To Rent
1,100 €
Sip. Totale: 217 m2
Address
Description

Jepet me qira ambient per zyre me nje siperfaqe prej 216.7 m2 ne Vollga. Ambienti eshte i ri dhe modern, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mirembajtur. Organizohet ne nje ambient kryesor ne hyrje, dy dhoma te ndara dhe dy tualete Ndodhet buze rruge dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme zyrash. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni.

Features
 • City Center
 • View to Sea
 • 0 Bedrooms
 • 1 Living room
 • 2 Bathroom
 • Sip. e Brendshme: 216 m2
 • Sip. Totale: 217 m2
 • 1,100 €
 • Vollga
 • 55
 • 3
Share