Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA
ID: MEI3379
Apartment
To Rent
400 €
Sip. Totale: 80 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80m2. Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe eshte nje nga zonat me autentike te qytetit. Organizohet nga hyrja kryesore, nje sogorno me hapesire ku ka vendin e gatimit dhe gjithashtu ndenjen, dhomen e gjumit matrimoniale, nje tualet dhe nje ballkon me pamje te mrekullueshme. Hapesira ku konsiderohet te kalohet pjesa me e madhe e ndenjes ne shtepi eshte e pajisur me nje fasade xhami te dyfishte ku pamja eshte relaksuese pasi deti dhe zona historike e qytetit eshte e dukshme. Eshte ndertim i koheve te fundit me punime te shkelqyera dhe me te gjitha sistemet te standartizuara. Ka mobilim te ri, pajisur me parket dhe me klimatizim. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 80 m2
  • 400 €
  • Vollga
  • 145
  • 13
Share