Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Tek Kopshti Botanik Jepet Me Qira Apartament 3+1
ID: MEI3314
Apartment
To Rent
450 €
Sip. Totale: 125 m2
Address
Description

Tek kopshti Botanik jepet me qira jepet apartament 3+1 ne katin e 3 banim te nje pallati te ri . Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni me pamje nga kopshti botanik. Apartamenti ka dhe 2 poste parkimi(30 euro secili). Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Features
  • 3 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 125 m2
  • Sip. Totale: 125 m2
  • 450 €
  • Kopshti Botanik/Zoologjik
  • 76
  • 3
Share