Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK "SEFER EFENDIU"
ID: MEI3281
Apartment
To Rent
300 €
Sip. Totale: 0 m2
Address
Description

Apartamenti organizohet nga songiorno bashke me kendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, 2 tualete ku njera i perket dhomes matrimoniale dhe 1 ballkon. Ka mobilim bashkekohor dhe ndodhet shume prane rruges kryesore. Zona ku ndodhet prona ofron fasilitete te ndryshme. Per shoqerim ne prone ose me shume informacion kontaktoni.

Features
  • 3 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 0 m2
  • 300 €
  • Gjykata
  • 149
  • 2
Share