Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET QIRA APARTAMENTI 3+1+2 PRANE GJYKATES
ID: MEI3280
Apartment
To Rent
350 €
Sip. Totale: 0 m2
Address
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile kater kateshe. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nga nje ballkon. Ndodhet pas Gjykates, shume prane rruges kryesore. Mobilimi eshte bashkekohor dhe komod. Per nje shoqerim ne prone ose me teper inofrmacion kontaktoni.

Features
  • 3 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 0 m2
  • 350 €
  • Gjykata
  • 109
Share