Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA PAPAFINGO TEK GJYKATA DURRES
ID: MEI3279
Apartment
To Rent
300 €
Sip. Totale: 0 m2
Address
Description

Papafingo ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te viles. Eshte e oganizuar nga 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Gjithashtu ka nje verande me hapesire te bollshme. Ndodhet pas Gjykates, shume prane rruges kryesore. Mobilimi eshte bashkekohor dhe komod. Per nje shoqerim ne prone ose me teper inofrmacion kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 0 m2
  • 300 €
  • Gjykata
  • 117
  • 4
Share