Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA AMBJENT PER ZYRE TEK FLY
ID: MEI3277
mei.shopping_mall
To Rent
Price upon request
Sip. Totale: 0 m2
Address
Description

Jepet me qira ambjent per zyre ne katin ne pare te pallat i Fly perball me TORREN VENECIANE. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 54.5m2 dhe disponon edhe tualet dhe pjeserisht i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 0 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 55 m2
  • Sip. Totale: 0 m2
  • Price upon request
  • Porti i Durresit
  • 119
Share