Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Tek Rruga e Barrikadave Jepet Ambient Per zyra
ID: MEI3197
Apartment
To Rent
700 €
Sip. Totale: 170 m2
Address
Description

Tek rruga e Barrikadave jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, organizohet nga 5 dhoma, 2 tualete dhe ballkoni. Ndodhet ne nja nga zonat me te preferuara te Tiranes dhe eshte e pershtatshme per call center, ambiente biznesi etj. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Features
  • Bedrooms
  • Living room
  • Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 170 m2
  • Sip. Totale: 170 m2
  • 700 €
  • Rruga e Barrikadave
  • 58
  • 7
Share