Patriot Beqaraj

Patriot Beqaraj
Patriot Beqaraj

Broker

0672005151

Contact Us

Jepet Vile me Qira Jepet Vile me Qira

rent

303 m2

Bedroom

2 Bathroom

Jepet Vile me Qira

Te ish parku i autobuzave, jepet vile me qira e cila eshte e organizuar ne 3 dhoma gjum, 2 tualete, kuzhine, ambjenti i ndenjes dhe verande e bollshme. Vila eshte e organizuar ne kate te cilet lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendeshme. Vila eshte teresisht e mobiluar dhe ka sistem qendror ngrohje. Per cdo informacion, na kontaktoni ne nr tone te tel 0672005151

400 €
Ne qender jepet zyre me qira! Ne qender jepet zyre me qira!

rent

105 m2

Bedroom

0 Bathroom

Ne qender jepet zyre me qira!

Ne qender te Durresit jepet zyre me qira, zyra ndodhet ne nje godine e cila funksionon e gjitha si qender biznesi. Ajo ka nje siperfaqe totale prej 105 m2 dhe eshte e organizuar ne nje ambient te vetem.

450 €
SHITET APARTAMENT 2+1+2! SHITET APARTAMENT 2+1+2!

sale

104 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1+2!

Shitet apartament 2+1+2 ne qender te Durresit. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, ambienti i dites, kushina dhe nje ballkon i madh.

68,000 €
Jepet me Qira Jepet me Qira

rent

m2

Bedroom

1 Bathroom

Jepet me Qira

Jepet me Qira superapartament 2+1 i pozicionuar ne qender te durresit. Apartamenti eshte ka nje mobilim fantastik dhe ideal per te jetuar.

370 €
Jepet me qira Jepet me qira

rent

95 m2

Bedroom

1 Bathroom

Jepet me qira

Jepet me qira ambien per zyre 90 m2. Ambienti komercial i pozicionuar ne nje pozicion shume strategjik i pershtatshem per shumllojshmeri aktivitetesh.

300 €
For Rent Villa    Vile Per Qira For Rent Villa    Vile Per Qira

rent

350 m2

Bedroom

2 Bathroom

For Rent Villa Vile Per Qira

Super Vila, e cila pozicionohet ne qender te Durresit, me pamje nga Amfiteatri Romak dhe mobilim cilesor jepet me qira. Siperfaqa: 350 m2 Nr i dhomave: 5 Nr i Tualeteve: 2 Nr i Ballkoneve: 2 Vend-parkim: 1 Oborr : 40 m2

750 €