Leandro Barushi

Leandro Barushi
Leandro Barushi

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355692037466

Na Kontaktoni

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK MALI I ROBIT SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK MALI I ROBIT

sale

107 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK MALI I ROBIT

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 107 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese brenda nje kompleksi te qete dhe te gjelberuar ne Malin e Robit, i cili ofron rregull, siguri, parkim dhe posedon pishine dhe lojra per femije. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dy tualete dhe dy ballkone. Eshte i orientuar nga deti dhe pamja qe ofron eshte e mrekullushme. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone, na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE SHKOLLES MUZIKES JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE SHKOLLES MUZIKES

rent

53 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE SHKOLLES MUZIKES

Ambienti ka nje siperfaqe prej 53 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati prane shkolles Muzikes. Mund te perdoret dhe si apartament 1+1. Per me shume informacion na kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE GJYKATA JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE GJYKATA

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE GJYKATA

Siperfaqja e apartamentit eshte 65 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mirembajtur dhe me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti esht ei mobiluar dhe gati per nje jetese komode. Fale pozicionit prane Gjykates, ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Per me shume informacion na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH PARKU SPORTIV SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH PARKU SPORTIV

sale

72 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH PARKU SPORTIV

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe te brendshme prej 72 m2. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri ne ndertim ne nje nga zonat me te mira te qytetit, tek Ish Parku Sportiv. Per me shume informacion na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SAN PIETRO, GJIRI I LALZIT SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SAN PIETRO, GJIRI I LALZIT

sale

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SAN PIETRO, GJIRI I LALZIT

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 74.8 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te njeres prej godinave 3 kateshe. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Rezidenca eshte e rrethuar me pisha dhe gjelberimi ekzistues. Parkimi eshte i garantuar dhe ofron aksesueshmeri per levizjen ne kembe dhe me bicikleta, si per banoret ashtu dhe per te ftuarit. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E KUQE, PLAZH SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E KUQE, PLAZH

sale

46 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E KUQE, PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 72 m2 ne total, prej te cileve 46m2 jane banimi dhe 16m2 jane verande me pamje te mrekullueshme nga deti. Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri te Rrota e Kuqe ne Plazh. Apartamenti eshte me orientim nga Lindja dhe ndricohet me drite natyrale gjate gjithe dites. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande te madhe. Pallati eshte i pajisur me ashensor, ndodhet ne nje zone sherbimesh dhe lehtesisht e aksesueshme me transportin urban dhe interurban. Disponon cretifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni.

SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E KUQE, PLAZH SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E KUQE, PLAZH

sale

149 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E KUQE, PLAZH

Apartamentet kane nje siperfaqe prej 72 dhe 77 m2 dhe ndodhen ne katin e 9 te nje pallati te ri te Rrota e Kuqe ne Plazh. Apartamentet jane me pamje nga deti, me orientim nga Lindja dhe me veranda te bollshme. Organizohen ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande te madhe. Pallati eshte i pajisur me ashensor, ndodhet ne nje zone sherbimesh dhe lehtesisht e aksesueshme me transportin urban dhe interurban. Gjithashtu ekziston mundesia e bashkimit te dy apartamenteve ne nje te vetem. Disponojne cretifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni.

SHITET SHTEPI 2+1 ME OBORR NE PLAZH SHITET SHTEPI 2+1 ME OBORR NE PLAZH

sale

87 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET SHTEPI 2+1 ME OBORR NE PLAZH

Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 87 m2. Siperfaqja e truallit perreth shtepise eshte 366 m2 i cili ka bere te mundur punimin e nje oborri shume te kendshem per shtepine. Organizohet ne nje korridor, nje dhome ndenje, nje kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje shoqerim, na kontaktoni.

95,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1+2 760 EURO M2 NE VOLLGA SHITET APARTAMENT 2+1+2 760 EURO M2 NE VOLLGA

sale

125 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 760 EURO M2 NE VOLLGA

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 131.5 m2 dhe te brendshme prej 125 m2. Ndodhet ne katin e 6 nga toka, i 2 banimi te nje pallati te ri te sapoperfunduar 27-katesh ne zonen me te preferuar te qytetit, ne Vollga. Ndahet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Orientimi i apartamentit eshte nga deti dhe pamja qe ofrohet eshte e mrekullueshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET AMBIENT PRANE DREJTORISE TATIMORE SHITET AMBIENT PRANE DREJTORISE TATIMORE

sale

240 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET AMBIENT PRANE DREJTORISE TATIMORE

Ambienti ka nje siperfaqe prej 240 m2 dhe ndodhet ne katin -1 te nje pallati prane drejtorise tatimore ne Durres. Eshte i pershtatshem per ushtrimin e bizneseve te ndryshem. Per me shume informnacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET GODINE NE SHKOZET SHITET GODINE NE SHKOZET

sale

296 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

SHITET GODINE NE SHKOZET

Godina ka nje siperfaqe prej 296 m2 dhe ndodhet ne nje zone mjaft te favorshme per ushtrimin e biznesit, ne Shkozet. Ndahet ne dy kate ku i pari eshte 158m2 dhe i dyti 138 m2 i teri open space. Sipas kerkeses mund te shiten edhe mjetet e servisit te makinave me te cilet eshte aktualisht i pajisur. Godina ne brendesi posedon nje ashensor per pesha te renda deri ne 2 ton. Siperfaqja totale e truallit perreth bashke me ndertimin eshte 234 m2. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Cmimi sipas kerkeses
SHITET GARAZHD PRANE FLAG SHIP SHITET GARAZHD PRANE FLAG SHIP

sale

19 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET GARAZHD PRANE FLAG SHIP

Garazhdi ndodhet prane qendres tregtare Flag Ship. Ka nje siperfaqe prej 19 m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni.