Leandro Barushi

Leandro Barushi
Leandro Barushi

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355692037466

Na Kontaktoni

SHITET TOKE NE SEKTOR RINIA, ZONE INDUSTRIALE SHITET TOKE NE SEKTOR RINIA, ZONE INDUSTRIALE

sale

61750 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TOKE NE SEKTOR RINIA, ZONE INDUSTRIALE

Toka ka nje siperfaqe prej 61750 m2 te certifikuar dhe ndodhet ne vije te dyte me rrugen kryesore Vath Turja. Cmimi eshte 25 euro per m2. Toka eshte e cilesuar si toke-are por mund te konvertohet lehtesisht ne toke-truall per ndertimin e magazinave ose kapanoneve te ndryshem. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone, na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET APARTAMENT I RI 3+1+2 NE RRUGEN E RE TE PORTIT SHITET APARTAMENT I RI 3+1+2 NE RRUGEN E RE TE PORTIT

sale

152 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT I RI 3+1+2 NE RRUGEN E RE TE PORTIT

Apartamenti eshte pjese e pallateve me te reja te vitit 2021, i sapo perfunduar. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te bukura te qytetit i cili ofron pamje te mrekullueshme ballore me detin. Ambjentet e brendeshme jane moderne dhe te medha. Apartamenti perbehet nga nje korridor i gjere, tre dhoma gjumi, nje sogiorno e perbashket me kuzhinen, dy tualete dhe dy ballkone ku njeri ka pamje nga deti. Dyshemeja eshte me parket shume cilesor ashtu si dhe dyert, sanitaret dhe vetratat e apartamentit te cilet jane te personalizuara. Ndodhet ne katin e 5 banimi dhe disponon ashensor. Zona eshte shume e preferuar dhe ofron te gjitha facilitetet e mundeshme. Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni.

JEPET ME QIRA VILE  MULTIFUNKSIONALE BATHORE-TIRANE JEPET ME QIRA VILE  MULTIFUNKSIONALE BATHORE-TIRANE

rent

500 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

JEPET ME QIRA VILE MULTIFUNKSIONALE BATHORE-TIRANE

Jepet me qira vila multifunksionale ne Bathore, Tirane. Perbehet nga hapesira e brendshme per te jetuar me nje siperfaqe prej 500 m2 dhe siperfaqe 4500 m2 perfshire kopshtin dhe gjithe hapesiren perreth viles. Ambienti eshte i super investuar dhe mundeson nje qendrim komod. Vila eshte e pershtatshme per 10 persona dhe organizohet nga songiorno, 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete. Me pishine relaksuese, me pamje panoramike dhe verande me hapesire te shfrytezueshme per ambient pushimi. Ndodhet ne nje zone private dhe e perbere nga 25 poste parkimi. Gjithashtu sigurohet dhe garantohet mirembajtja e viles nga kompani sigurimi. Sistemet dhe paisjet qe operojne ne vile jane te cilesise me te mire dhe karakterizohet nga qetesia maksimale. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE NE QENDER JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE NE QENDER

rent

52 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE NE QENDER

Ambienti ka nje siperfaqe prej 52 m2. Ndodhet ne qender te qytetit duke ofruar gjithe fasilitetet e mundshme per ushtrimin e aktivitetit. Ofrohet mundesia per shfrytezime te ndryshme biznesi si zyra, qendra kursesh, etj. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1+2 QENDER SHITET APARTAMENT 2+1+2 QENDER

sale

131 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 QENDER

Apartamenti ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 131 m2. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh te ri, i mire administruar dhe i pajisur me ashensor. Organizohet nga songiorno bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ka 2 ballkone te cilat mundesojne pamje te rruges kryesore dhe kane hapesire te bollshme ku mund te shfrytezohen dhe si ambient relaksues. Gjendet ne qender te qytetit duke ofruar fasilitete te shumta dhe mundeson nje jetese komode. Eshte i pamobiluar, i mire investuar dhe i shtruar me parket. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA GARSONIERE RROTA E KUQE JEPET ME QIRA GARSONIERE RROTA E KUQE

rent

25 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA GARSONIERE RROTA E KUQE

Garsonieria ka nje siperfaqe 25 m2. Organizohet nga hapesira ku ndodhet kuzhina e gatimit, dhoma e gjumit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte ne katin e peste e te fundit te nje pallati te ri, te mirembajtur dhe te pajisur me ashensor. Ndodhet ne vijen e pare me detin ne Plazh - Durres. Garsonieria eshte e mobiluar me kushte bashkekohore per nje jetese komode. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.

JEPET GARSONIERE ME QIRA RROTA E KUQE JEPET GARSONIERE ME QIRA RROTA E KUQE

rent

25 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET GARSONIERE ME QIRA RROTA E KUQE

Garsonieria ka nje siperfaqe 25 m2. Organizohet nga hapesira ku ndodhet kuzhina e gatimit, dhoma e gjumit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte ne katin e katert te nje pallati pese katesh te ri, te mirembajtur dhe te pajisur me ashensor. Ndodhet ne vijen e pare me detin ne Plazh - Durres. Garsonieria eshte e mobiluar me kushte bashkekohore per nje jetese komode. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI ISH KENETE SHITET AMBIENT BIZNESI ISH KENETE

sale

35 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI ISH KENETE

Ambienti ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 35 m2. Organizohet nga hapesira e ambientit dhe 1 tualet. Ofron mundesi shfrytezimi per biznese te ndryshme per shkak te aksesit ne rruge kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK GJERGJ KASTRIOTI SHITET AMBIENT BIZNESI TEK GJERGJ KASTRIOTI

sale

62 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK GJERGJ KASTRIOTI

Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 62 m2 dhe verande 44 m2. Ofron mundesi shfrytezimit te bizneseve te llojeve te ndryshme pasi ka akses ne rruge kryesore. Organizohet nga hapesira e ambientit dhe 2 tualete. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni.

130,000 €
SHITET AMBIENT BIZNESI TEK SHKEMBI I KAVAJES SHITET AMBIENT BIZNESI TEK SHKEMBI I KAVAJES

sale

79 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK SHKEMBI I KAVAJES

Ambienti ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 85 m2 dhe ndodhet ne nje nga zonat me turistike. Ofron mundesi shfrytezimit te bizneseve te llojeve te ndryshme pasi ka akses ne rruge kryesore. Organizohet nga hapesira e ambientit, 1 tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni.

SHITET PAPAFINGO TEK GJERGJ KASTRIOTI SHITET PAPAFINGO TEK GJERGJ KASTRIOTI

sale

53 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET PAPAFINGO TEK GJERGJ KASTRIOTI

Papafingo ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati, me nje siperfaqe totale 242 m2 ku 77 m2 i perkasin siperfaqes se brendshme dhe 165 m2 i perkasin siperfaqes se verandes. Pallati eshte ndertim i sapo perfunduar, me administrim te rregullt dhe i pajisur me ashensor. Organizohet nga dhoma e ndenjes, kuzhine e vecuar, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Eshte i gjithi i shtruar me parket dhe me nje investim mjaft cilesor. Veranda ofron pishine relaksuese me pamje panoramike nga deti dhe hapesire te shfrytezueshme per ambient pushimi. ofron mundesi per post parkimi ose garazhd. Prona gezon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.

100,000 €
SHITET APARTAMENT 3+1+3 SHKEMBI I KAVAJES SHITET APARTAMENT 3+1+3 SHKEMBI I KAVAJES

sale

128.8 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

SHITET APARTAMENT 3+1+3 SHKEMBI I KAVAJES

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me turistike te qytetit, pak metra larg bregdetit. Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 135 m2. Organizohet nga songiorno bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 3 ballkone. Eshte pjese e nje pallati 7 katesh, i mireadministruar dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje investim bashkekohor ne mobilim duke mundesuar jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

94,500 €