Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me Qira Apartamenti 1+1+Garazh, tek Rruga e Kosovareve
ID: MEI3765
Apartament
Per Qira
800 €
Sip. Totale: 70 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet me qira apartamenti 1+1+garazh, tek rruga e Kosovareve ne katin e 5-te te nje pallati ti ri. Apartamenti organizohet ne sallon, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte shume mire i investuar dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit. Ne cmim eshte i perfshire edhe nje post parkimi dhe interneti per 1 vit. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Inon ne numrin +355675088805.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 70 m2
  • Sip. Totale: 70 m2
  • 800 €
  • Rruga e Kosovareve
  • 179
  • 5
Shperndaje