Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me Qera 1+1,Myslym Shyri
ID: MEI3743
Apartament
Per Qira
400 €
Sip. Totale: 65 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Myslym Shyri afer Big Market. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi ,1 dhome gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon ne katin e 2te nje pallati te ri me ashensor.Ndodhet ne zonen e me te mire te qytetit. Cmimi 400 euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Marselin ne numrin 0675088804.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 65 m2
  • Sip. Totale: 65 m2
  • 400 €
  • Myslym Shyri
  • 40
Shperndaje