Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Apartament 2+1
ID: MEI3566
Apartament
Per Qira
330 €
Sip. Totale: 85 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek stadiumi dinamo jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron e gjitha kushtet per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 85 m2
  • Sip. Totale: 85 m2
  • 330 €
  • Stadiumi Dinamo
  • 149
  • 6
Shperndaje