Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Kopshti Zoologjik Jepet Me Qira Apartament 2+1
ID: MEI3516
Apartament
mei.for_
350 €
Sip. Totale: 100 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek kopshti zoologjik jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 2 te nje vile private. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit afer gjelberimit dhe ajrit te paster. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 350 €
  • Kopshti Botanik/Zoologjik
  • 40
  • 2
Shperndaje