Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Apartament 2+1 per shitje
ID: MEI7491
Apartment
For Sale
152,000 €
Sip. Totale: 90 m2
Address
Description

Shitet apartament ne rrugen Mine Peza. Apartamenti eshte i organizuar ne 2+1 dhe nje garderobe. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati egzistues. Apartamenti eshte i rinovuar dhe me te gjitha istalimet e reja. Shitet i mobiluar me te gjitha pajisjet. per cdo informacion te metejshem telefononi Gledin ne +355676022313

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 0 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 90 m2
  • Sip. Totale: 90 m2
  • 152,000 €
  • Rruga Mine Peza
  • 117
  • 3
Share