Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET 500 M2 TOKE NE RRASHBULL
ID: MEI4426
Land
For Sale
18,000 €
Sip. Totale: 500 m2
Address
Description

Shitet toke ne Rrashbull me siperfaqe 500 m2. Eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile . Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 0 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 500 m2
  • Sip. Totale: 500 m2
  • 18,000 €
  • Rrashbull
  • 29
Share