Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA GARSONIERE E MOBILUAR PRANE TREGUT CAM
ID: MEI2888
Apartament
Per Qira
270 €
Sip. Totale: 55 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet me qira garsionere me qira prane Tregut Cam. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 ne nje pallat me ashesor. Eshte i organizuar ne korridor hyres ku gjendet edhe nje kuzhine e improvizuar, tualet, dhoma e gjumit dhe ballkoni i bollshem. Eshte totalisht e mobiluar dhe vendndodhja eshte shume e mire. Per me shume informcion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 55 m2
  • Sip. Totale: 55 m2
  • 270 €
  • Myslym Shyri
  • 187
  • 11
Shperndaje