Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Te Kopshti Zoologjik Shitet Super Apartament i Mobiluar 2+1+2 tualete
ID: MEI2876
Apartament
Per Shitje
153,000 €
Sip. Totale: 128 m2
Adresa
Pershkrimi

Te Kopshti Zoologjik Shitet Super Apartament i Mobiluar 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne kat te dyte banimi. Eshte i organizuar si me poshte: sallon, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Orientimi perendim. Per me shum informacion ose vizite ne prone kontaktoni Albanin ne numer tel +355685157466.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 128 m2
  • 153,000 €
  • Kopshti Botanik/Zoologjik
  • 28
Shperndaje