Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Toke Ne Shitje, Fushë Prezë
ID: MEI2874
Toke
Per Shitje
Cmimi sipas kerkeses
Sip. Totale: 15380 m2
Adresa
Pershkrimi

Toka ndodhet ne zone industriale e cila le vend per ndertime te tipit industrial si magazina, kapanone dhe objekte te tjera te ngjashme.Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 15380 m2
  • Sip. Totale: 15380 m2
  • Cmimi sipas kerkeses
  • 43
Shperndaje