Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

TE LIQENI ARTIFICIAL SHITET SUPER APARTAMENTI TOTALISHT I MOBILUAR LUXURY
ID: MEI2871
Apartament
Per Shitje
1,100,000 €
Sip. Totale: 225 m2
Adresa
Pershkrimi

TE LIQENI ARTIFICIAL SHITET SUPER APARTAMENTI TOTALISHT I MOBILUAR LUXURY. Me nje siperfaqje totale prej 225M2. Apartamenti ndodhet ne nje zone te frekuentuar te Tiranes tek Diga e Liqenit Artificial. Orientimi i apartamentit eshte nga Jug- Perendimi me pamje nga liqen nga njeri krah dhe Veri –Lindje me pamje nga qendra e qytetit nga krahu tjeter. Eshte I organizuar si me poshte: nje super ambient ndenje me kuzhine te vecuar , 3 dhoma gjumi ku njera eshte dhoma e ciftit dhe dy te femijeve te pajisura me tualet secila, koridori ku eshte nje depo , lavanderia e vecuar nje tualet i perbashket dhe nga te dyja krahet e apartamentit me ballkon te bollshem . Te perfshira ne cmim jane edhe dy poste parkimi te cilat kane dhe nga nje depo secila ne total 70m2. Per nje vizite ne prone edhe per me teper informacione kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 4 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 225 m2
  • 1,100,000 €
  • Liqeni I Tiranes
  • 113
Shperndaje