Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Rruga Pjeter Budi, Jepet Vile Me Qira.
ID: MEI2834
Vila
Per Qira
1,000 €
Sip. Totale: 180 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek Rruga Pjeter Budi jepet vile me qira. Vila eshte 2 kateshe, secili nga katet eshte 90 m2 dhe organizohet ne katin e pare me sallon me aneks gatimi te vecuare me dalje ne ballkon, tualet, kati i dyte organizohet nga 3 dhoma gjumi, dy prej te cilave me dalje ne ballkon edhe nje tualet. Vila ka edhe nje verande edhe bodrum. Vila eshte teresishte e mobiluar dhe kondicioner ne cdo dhome, zona ne te cilen ndodhet ofrone qetesine dhe te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Disponon edhe nje post parkimi. Cmimi 1000€ /muaj. Per me shume informacion kontaktoni Sidritin ne numrin +355674052735.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 90 m2
  • Sip. Totale: 180 m2
  • 1,000 €
  • Rr. e Elbasanit
  • 94
Shperndaje