Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Komuna E Parisit, Jepet Vile Me Qira
ID: MEI2829
Vila
Per Qira
1,500 €
Sip. Totale: 300 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek Komuna e Parisit jepet Vile me qira. Vila organizohet ne katin 0 me sallon te bollshem me aneks gatimi te perbashket, dhome gjumi, tualet. Ne katin e pare organizohet nga 3 dhoma ku secila eshte e paisur me kondicioner, tuale, ballkon, disponon dhe nje bodrum. Vila ka hapsire per 3 poste parkimi. Vendndodhja e prones eshte e preferueshme si per banim ashtu edhe per biznes Per me shume informacion kontaktoni tani Sidritin ne numrin +355674052735.

Tipare
  • 4 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 250 m2
  • Sip. Totale: 300 m2
  • 1,500 €
  • Liqeni I Tiranes
  • 97
  • 1
Shperndaje