Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Ne Don Bosko Jepet Me Qira 1+1
ID: MEI2792
Apartament
Per Qira
250 €
Sip. Totale: 63 m2
Adresa
Pershkrimi

Ne Don Bosko Jepet Me Qira Apartament 1+1Per Banim ose Per Zyra. Organizohet me nje sallon me kuzhine, dhome gjumi , tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 1 banimi te nje pallati te ri me ashensor. Gjithashtu ka mundesi parkimi. Per me shum informacion kontaktoni Albanin ne numrin +35542201010

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 63 m2
  • 250 €
  • Zogu I Zi
  • 491
Shperndaje