Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ali Demi
ID: MEI2753
Apartament
Per Shitje
60,000 €
Sip. Totale: 90 m2
Adresa
Pershkrimi

Ne rrugen Ali Demi prane shkolles me te njejtin emer shitet apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka orientim Jug Veri. Ai shitet i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga korridor ne hyrje me pas dy dhomat ne krahun Verior dhe ambjenti i ndenjes me kuzhinen dhe ballkoni ne krahun Jugor. Prona disponon dokument te rregullt pronesie. Zona ku ndodhet ka prane shkollen dyqanet ka dalje ne Unaze, dhe ndodhet vetem 10 min larg sheshit Skenderbej. Kontaktoni agjentin Ardit Lici per te vizituar pronen ose prona te ngjashme ne zone ne numrin 0676088200

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 90 m2
  • Sip. Totale: 90 m2
  • 60,000 €
  • Ali Demi
  • 111
  • 5
Shperndaje